Yüşra Geyik Aile dizisi performansıyla büyüledi! Keşke daha önce Arka Sokaklar'dan

Yüşra Geyik Aile dizisi performansıyla büyüledi! Keşke daha önce Arka Sokaklar'dan

Show TV ekranların sevilen dizisi Aile geceye damga vurmaya devam ediyor. Salı akşamların en sevilen dizisi olan Aile dizisinde Yüşra Geyik performansıyla göz dolduruyor.

Başrollerinde Serenay Sarıkaya ve Kıvanç Tatlıtuğ gibi isimlerin yer aldığı Aile dizisinde bir başka yıldır parıldıyor. Yayınlandığı her akşam sezona damga vurmaya başaran Aile dizisinde genç erkek oyuncular sonrası gözler genç kadın oyuncular ada çevrildi. Bunların başında ise sevilen oyuncu Yüşra Geyik geliyor!

Yüşra Geyik büyüledi!

h1.jpg

Arka sokaklar dizisinde yıllarca oynadığı rolle kalplerde yer bulan Yüşra Geyik, bu akşam Aile dizisinde başarılı bir performans sergiledi. Oynadığı rolle adeta Serenay etkisi yapan Yüşra Geyik gece boyunca övgü almayı başardı.

Keşke daha önce..

Yüşra Geyik hayranları oyuncunun bu performansını görünce keşke daha önce Arka Sokaklar dizisinden çıksaydın yorumları yaptı. Arka Sokaklar dizisinde hem geri planda kalan hem güzelliğini rol gereği göstermeyen Yüşra Geyik kabul ettiği Aile dizisiyle de çok doğru bir karar aldığını bir kez daha gösterdi.

Göze hiyap ediyor!

Aile dizisinde sergilediği rol kadar da sosyal medya önem veren Yüşra Geyik bu hafta verdiği pozlarla da gündemden düşmüyor.

Yüşra Geyik kaç yaşında?

Ekrana o kadar yakışan güzel oyuncu Yüşra Geyik'le ilgili bu akşam en çok yaşı merak edildi. Yüşra Geyik 1990 doğumlu ve 32 yaşında olduğunu söyleyelim.

Önceki ve Sonraki Haberler