Yeni bir aşk mı doğuyor? Galatasaray’ın yıldızı çapkınlık peşinde!

Yeni bir aşk mı doğuyor? Galatasaray’ın yıldızı çapkınlık peşinde!

Sosyal medyada Aleyna Kalaycıoğlu’nu takip eden ve beğeni yağmuruna tutan Galatasaray’ın yıldız oyuncusu akıllarda soru işareti bıraktı. Akla “Yeni bir aşk mı doğuyor?” soruları geldi. İşte Galatasaray’ın o yıldızı ve detaylar haberimizde.

Öğrenilen son dakika bilgilerine göre İtalyan futbolcu Nicolo Zaniolo, sosyal medyada Aleyna Kalycıoğlu’nu takibe aldı. Hemen ardından arka arkaya beğeniler geldi. Galatasaray’ın yıldız oyuncularından Nicolo Zaniolo ve Aleyna Kalaycıoğlu arasında bir aşk doğup doğmadığı merak ediliyor.

GALATASARAY’IN YILDIZI ÇAPKINLIK PEŞİNDE

Galatasaray’da forma giyen İtalyan oyuncu Nicolo Zaniolo, futbol dışı hareketleriyle kendinden söz ettirmeye devam ediyor. Çapkınlıklarını sürdüren yıldız için şimdi Aleyna Kalaycıoğlu gündeminde. Türkiye’ye gelmesinin ardından kısa bir zaman geçmesine rağmen Rabia Yaman, Burcu Özberk ve Elif Yılmaz’ın dışında iki Rus ile de ismi geçen futbolcu şimdiyse Aleyna Kalaycıoğlu’na tutuldu.

nicolo-zaniolo-aleyna-kalaycioglu-001.jpg

25 yaşındaki Aleyna Kalaycıoğlu ile samimiyetlerinin ilerlediği biliniyor. 24 yaşında olan İtalyan futbolcu geçtiğimiz günlerde takip etmeye başladığı güzelle anılmaya başlanmasının ardından güzellerin bir arada olduğu takip listesini bir bir elemeye başladı. Bu hareketi ise Aleyna Kalaycıoğlu’na ciddiyetini göstermek istediği şeklinde yorumlandı.

Önceki ve Sonraki Haberler