Ünlüler Küfürle Birbirine Girdi! Seçim Sonrası Magazin Dünyası Karıştı!

Ünlüler Küfürle Birbirine Girdi! Seçim Sonrası Magazin Dünyası Karıştı!

Ünlü isimler Twitter'da seçim için birbirine küfürlerle hakaret etti! Şahan, Celil Nalçakan ve Güvenç Dağüstün birbirlerine küfür yağdırdı!

Ünlü isimler Twitter üzerinden birbirine girdi! İki gündür şimşekleri üzerine çeken komedyen Şahan Gökbakar, ünlü oyuncu Celil Nalçakan ve Güvenç Dağüstün Twitter'da birbirlerine küfür ve hakaretler etti.

Recep İvedik serileri ile servet sahibi olan Şahan Gökbakar'ın seçim paylaşımlarından birini alıntılayan ünlü opera sanatçısı Güvenç Dağüstün, "Bu sosyal medya çok kaygan, yıvış yıvış bir yer olabiliyor bazen. Birden adamın birinin g... böyle manasız kaldırabiliyor. Üsluba bak" diye yorum yaptı. Bünün üzerine Şahan Gökbakar küfürle karşılık verdi. Celil Nalçakan ise bu paylaşım üzerine Şahan'a küfürle karşılık verdi ve ortalık şenlik alanına döndü.

Önceleri iktidara yakınlığı ile bilinen Şahan Gökbakar son yıllarda muhalife yönelmişti. Sosyal medyadan sürekli olarak muhalif eleştiriler yapan Şahan, Cumhurbaşkanlığı seçimi sonrası ise beklenilenin olmaması yani Kılıçdaroğlu'nun ilk turda seçimi kazanamaması üzere yine yön değiştirmişti. Kritik ikinci tur öncesi CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun itibarını zedeleyen paylaşımda bulunan Şahan'a tepkiler yağmıştı.

Gökbakar'ın bu paylaşımına opera sanatçısı Güvenç Dağüstün'ün de tepki gösterdi. Şahan'ın tweetini alıntılayıp "Bu sosyal medya çok kaygan, yıvış yıvış bir yer olabiliyor bazen. Birden adamın birinin g... böyle manasız kaldırabiliyor. Üsluba bak! H...!" Dağüstün'e Şahan'dan küfürlü yanıt geldi. Şahan Gökbakar kendisini eleştiren Dağüstün'e "Si... da..." diyerek küfretti. Dağüstün bunun üzerine "Aferin sana göster şöyle özünü" dedi. Gökbakar ise bunun üzerine "Senin küfür etme özgürlüğün var benim yok mu zannettin? Sen "gö... kaldırmışlar", "hıyar" falan yazabiliyorsun bana. Ben sana küfredince özünü göster... hadi lan hadi zırtapoz" diyerek yanıt verdi. Dağüstün de Şahan'a "Senin g... kaldırmışlar demedim. Burası vıcık vıcık bir yer, insanın birden g... kalkabiliyor dedim. Sonra da hıyar dedim. Zerzevattır. "S... d..." ne? İnsan sevdiği adam hıyarlık yapınca diyebiliyor böyle şeyler. Hıyardan bir şey olmaz" şeklinde yanıt verdi. Tüm bunlar üzerine oyuncu Celil Nalçakan da Şahan'a " 'Si... lan da....' mı demek istedin? İsteyip yazamadıysan çok korkak bir da.... Sesli harflerini unuttuysan o başka" diye yazdı. Şahan ise Nalçakan'a "Yoo aynen onu dedim. Bana küfür etme özgürlüğü varsa benim de var. Bak sen de etmişsin şimdi, sana da aynısını diyorum" diyerek yanıt verdi. Nalçakan da bunun üzerine "Ne diyorsun? Si.. da... mı? Küfür değil ki o. Yarın siz Güvenç Dağüstün ile kavuşursunuz, belki konu kapanır. Ama benim kardeşime kimse sövemez" diye yazdı. Gökbakar ise bunun üzerine "Sen onu önce kardeşinle konuşacaksın. O etti durup dururken ilk küfrü. Sonra da sen damladın. Gereksiz muhabbetler... Ama bana küfür ederseniz aynı cevabı alırsınız Cihangir tayfası sizi" diye yazdı.