Hadise'nin Makyajsız Hali İfşa Oldu! Hadise bu mu, kimse tanıyamadı

Hadise'nin Makyajsız Hali İfşa Oldu! Hadise bu mu, kimse tanıyamadı

Hadise'nin Makyajsız Hali İfşa Oldu! Hadise bu mu, kimse tanıyamadı

Hadise özel hayatı ve sansasyonel aşkları ile sürekli adından söz ettiriyor. Ünlü şarkıcı Hadise'nin makyajsız fotoğrafı görenleri hayal kırıklığına uğrattı.

MEHMET DİNÇERLER'DEN BOŞANMASI DA OLAY OLDU

Hadise ünlü iş insanı Mehmet Dinçerler ile 2023 yılında Çırağan Sarayı'nda aile arasında yapılan bir törenle sessiz sedasız nikah kıymıştı. Fakat ikili evliliği sadece 5 ay devam ettirebildi. Aynı yıl içinde boşanmanın ardından ismi birçok kişiyle aşk iddialarına karışan Hadise son günlerde kendisinden 10 yaş küçük Mert Ayaydın ile aşk yaşadığı iddia edildi.

HADİSE AŞK İDDİALARINI YALANLADI

Sürekli çıkan aşk iddialarına ateş püsküren Hadise "Kafanıza göre haber yapıyorsunuz, ben arkadaşımla yemek yiyebilirim sohbet edebilirim bu kadar" dedi.

HADİSE'NİN MAKYAJSIZ FOTOĞRAFI GÜNDEM OLDU

Hadisenin şimdi de makyajsız fotoğrafı sosyal medyada ifşa oldu. Etiler'de görüntülenen Hadise'yi makyajsız kimse tanıyamadı. Ünlü şarkıcı, yüzüne yaptırdığı estetikle ilgili sorulara "Konuşmayacağım" diye cevapsız bıraktı. Hadise'nin makyajsız haline sevenleri "Yüzüne ne olmuş?", "Bu Hadise mi?", "Tanıyamadım", "Resmen başka biri" tepkiler verdi.

asdfghyttegshfdjtehwetgsdfshgs-002.jpg