Sadettin Köpek ölüyor mu? Diriliş Ertuğrul 98.bölüm 2.fragmanı yayınlandı

Her bölümü farklı bir heyecana sahne olan Diriliş Ertuğrul'da bu hafta yine izleyiciler yerinde duramayacak.

Her yeni bölümüyle heyecan uyandıran Diriliş Ertuğrul 98. bölümün 2. fragmanı yayınlandı. Turgut Alp'in zehirlenmesi ile planları alt üst olan Ertuğrul Bey, kale baskınından vazgeçecek mi? TRT 1'in reyting rekorları kıran dizisi Diriliş Ertuğrul 98.bölümünde intikam yemini eden Ertuğul Bey, Bahadır Bey'i öldürecek mi? Her bölümü farklı bir heyecana sahne olan dizinin 2. fragmanı yayınlandı.

Ertuğrul, Karacahisar Kalesi’nin fetih hazırlıklarına başlamış, Turgut ve Aslıhan’ın düğününün sabahında kaleye saldırmaya karar vermişti. Öte yandan bu izdivaca mani olmak isteyen Emir Saadeddin ise, Aslıhan’ın yardımcısı Esma aracılığıyla Turgut ve Aslıhan’ı zehirletmişti. Düğün büyük bir coşkuyla gerçekleşmiş, Ertuğrul ve alpları düğün biter bitmez Karacahisar Kalesi’ne baskın yapmak için harekete geçecekleri sırada Turgut ve Aslıhan’ın zehirlendiğini öğrenmişlerdi.
 
Ertuğrul bu zehirleme hadisesi üzerine ne yapacak? Zehirleyenleri bulabilecek mi? Bu işten kimi mesul tutacak? Bu hadiseye rağmen Karacahisar Kalesi’ni fethedebilecek mi? Turgut ve Aslıhan’ın akıbeti ne olacak? Kurtulabilecekler mi?
Bu hadise karşısında Bahadır Bey’in tutumu ne olacak? Amacına ulaşan Emir Saadeddin bundan sonra ne yapacak?
 
Ares’in planı doğrultusunda kendini farklı bir kişi olarak tanıtıp Kayı Obası’na sızan Titan, hedefi olan Ertuğrul’un oğlu Gündüz’le yakınlaşabilecek mi? Ares, Ertuğrul’un oğlu Gündüz üzerinden kurduğu planında başarıya ulaşabilecek mi? 

Diriliş Ertuğrul 98.bölüm 2.fragmanı Diriliş Ertuğrul 98.bölüm Diriliş Ertuğrul
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
15 Günlük evliliği bitiren Patates Soğan kavgası
15 Günlük evliliği bitiren Patates Soğan kavgası
Diriliş Ertuğrul dizisinin kadrosuna bomba transfer
Diriliş Ertuğrul dizisinin kadrosuna bomba transfer