Yeni Yıl Akşamı Televizyonda Neler Var?

Yeni Yıl Akşamı Televizyonda Neler Var?

Yılbaşına saatler kala evde yapılan programların vazgeçilmezi olan televizyon ekranları bu seneyi bitirirken de oldukça heyecanlı, eğlenceli ve keyifli dakikalara sahne olacak. İşte kanal kanal yılbaşı akşamı televizyon ekranı.

Yılbaşına saatler kala evde yapılan programların vazgeçilmezi olan televizyon ekranları bu seneyi bitirirken de oldukça heyecanlı, eğlenceli ve keyifli dakikalara sahne olacak. İşte kanal kanal yılbaşı akşamı televizyon ekranı. Kanal D klasikleşen programı ile tekrar karşımıza geliyor. Arka Sokaklar ile başlayacak olan heyecan kasırgası gecenin ilerleyen saatlerinde yerini Beyaz Show'a bırakacak. 20. yılına giren Beyaz Show yeni yıl akşamlarının vazgeçilmezi olmaya devam ederken ünlü konukların renk katacağı gece de izleyenlere keyifli dakikalar yaşatmayı planlıyor. Ezgi Mola, Çağatay Ulusoy gibi konuklarını ağırlayacak olan Beyazıt Öztürk'in izleyicilere yapacağı müzik ziyafeti de cabası olacak. İlerleyen saatlerde Arkadaşım Hoşgeldin, Yalan Dünya programlarını yayın akışına koyan Kanal D reytinglerde üst sıralarda olmanın planlarını yapıyor.

Star Tv'de ise vizyondan yeni kalkmış olmasına rağmen ilk kez TV ekranlarında olacak olan Geniş Aİle Yapıştır ile başlayan eğlence ilerleyen saatlerde müzik dolu bir gece ile de devam edecek. TV( ise O Ses Türkie yarışmasının özel bölümü ile sevenleri ile buluşuyor. Ünlü isimlerin yarışacağı özel gecenin konukları ise bir hayli ilgi çekici. Barış Falaya, Paramparça dizi oyuncuları, Ahmet Parlak, Arda Turan, Hidayet Türkoğlu gibi ünlülerin sahne alacağı yeni yıl gecesine 3 Adam'da skeçleri ile renk katmayı planlıyor. Televizyon ile baş başa vakit geçirecekler için oldukça dolu bir program dizisi hazırlayan kanalların reytinglerde nasıl öne çıkacağı ise 2016'nın ilk saatlerinde belli olacak.

Önceki ve Sonraki Haberler