Sur Yapı ilkbahar projesine 550 milyon TL yatırım

Sur Yapı ilkbahar projesine 550 milyon TL yatırım

Firma yaptığı projelerle adını çok söyletmeye devam edecek. İlkbahar için planlanan projelerini tanıtan Sur Yapı, bu projede peyzaja ağırlık verdi.

1992 yılından bu güne birçok prestijli projeye imza atan Sur Yapı, Güneşli’de inşa edeceği Mirage Rezidans ve Sultanbeyli’de yapımına başlayacağı Sur Yapı İlkbahar ile toplam 550 milyon TL’lik yatırıma imza atacak.

Projelerin sloganları ile özdeşleştiren firma, Mirage Rezidans için 'Prestij Tarz Kazandı', Sur Yapı İlkbahar için de 'Her Mevsim, Tek Mevsim' sloganlarıyla tanıtımını yaptı.

Mirage Rezidans
73 bin 700 m² alan üzerine inşa edilecek olan Mirage Rezidans, 17 katlı 3 bloktan oluşuyor ve projede 60 mağazalık bir cadde bulunuyor. 342 rezidansın yer aldığı Mirage Rezidans, sakinlerine rezidans yaşamının rahatlığını, modern mimarisiyle konforunu ve avantajlarını sunuyor.

Sur Yapı İlkbahar
Firma 250 milyon TL’lik yatırımla tanıtımını yaptığı Sur Yapı İlkbahar projesi ise Anadolu yakasının gelişen yüzü Sultanbeyli’de yükseliyor. Bu proje peyzajı ile adından çok söylettirecek gibi görünüyor. Sur Yapı İlkbahar sakinleri, TEM otoyolu ve metro ile Ataşehir, Kadıköy, Üsküdar, Ümraniye, Çekmeköy gibi Anadolu Yakası’ndaki merkezi noktalara da kolaylıkla ulaşabilecek. Sur Yapı İlkbahar, aynı zamanda yapımı devam eden 3. köprü güzergâhında yer alıyor. 

Hem Anadolu hem de Avrupa yakasında gerçekleştirdiği yeni yatırımlarla tüketicilerine avantajlı ve ayrıcalıklı bir yaşamın kapılarını aralayan Sur Yapı, her geçen gün büyümeye devam ediyor.

Önceki ve Sonraki Haberler