Samsung Galaxy S7 ve Galaxy S7 Plus çalışmalarına başlandı

Samsung Galaxy S7 ve Galaxy S7 Plus çalışmalarına başlandı

Samsung Galaxy S7 ve Galaxy S7 Plus modellerinin üretimine başlandığı bilgileri geldi. Samsung Galaxy S7 ve Galaxy S7 Plus akıllı telefonlarında daha yeni özelliklere yer verecek olduğu net olarak bilinen şirketin genel anlamda rekor üzerine rekor kıracak olduğu öne sürülür ve iddia edilirken Samsung Galaxy S7 ve Galaxy S7 Plus modellerinin üretiminin daha yeni başladığı öğrenildi. Başarılı bir akıllı telefon olmasına ek olarak daha aktif bir akıllı telefon sunacak olan şirket yeni güncellemeler ile beraber

Samsung Galaxy S7 ve Galaxy S7 Plus modellerinin üretimine başlandığı bilgileri geldi. Samsung Galaxy S7 ve Galaxy S7 Plus akıllı telefonlarında daha yeni özelliklere yer verecek olduğu net olarak bilinen şirketin genel anlamda rekor üzerine rekor kıracak olduğu öne sürülür ve iddia edilirken Samsung Galaxy S7 ve Galaxy S7 Plus modellerinin üretiminin daha yeni başladığı öğrenildi. Başarılı bir akıllı telefon olmasına ek olarak daha aktif bir akıllı telefon sunacak olan şirket yeni güncellemeler ile beraber de daha fazlasını kullanıcılarına sunacak ve donanımsal açıdan da daha fazla yeni özellik ile beraber güncellenecek.

 

Şirketin bu açıdan her ne kadar kaliteli özellikler sunacak olan akıllı telefonu ile beraber yeni aksesuar teknolojilerini de sunacak olduğu iddia edildi. Şirket Samsung yeni cihazını gelecek sene 2016/6 aylarında tanıtılacak.

Önceki ve Sonraki Haberler