Önder Özen: Monaco Taliscayı istiyor

Önder Özen: Monaco Taliscayı istiyor

Beşiktaş'ın eski sportif direktörü ve spor yorumcusu Önder Özen Talisca'nın gelecek sezon Monaco'ya transfer olacağını söyledi.

Beşiktaş eski sportif direktörü Önder Özen, "Monaco sezon sonunda Anderson Talisca'yı almak için Benfica'ya resmi teklifte bulunacak" diye konuştu.

Siyah-beyazlılar'ın eski sportif direktörü Önder Özen, Benfica maçının ardından açıklamalar yaptı. Tivibu yorumcusu olan Önder Özen, 22 yaşındaki oyuncuyu 2013 yılında Beşiktaş'a getirmek için Brezilya'ya gittiklerini söyledi:

"Anderson Talisca o zaman Bahia'da oynuyordu... Brezilya'ya gittik ve bir görüşme yaptık. Talisca da gelmek istiyordu. Ama bonservis şartları nedeniyle transfer edemedik. Benfica da parayı bastı ve Talisca'yı aldı.

Beşiktaş'a gerçekten çok faydalı olacaktır. Bunu şimdiden gösterdi." YAPILANMAYA GİDECEKLER! Önder Özen, Beşiktaşlı taraftarları üzecek bir de bilgi verdi: "Monaco gelecek sezon bir yapılanmaya gidecek. Anderson Talisca'yı da transfer etmek istiyorlar. Sezon sonunda Benfica'ya teklif yapacaklar."

Kaynak: aksam.com.tr