Kalbe teknolojilerle müdahale edilecek

Kalbe teknolojilerle müdahale edilecek

Dünyanın her ülkesinde gelişen ameliyat teknolojileri sayesinde hastalara yara açmadan tedavi edilen yeni ve daha başarılı teknolojilerle tedaviler her geçen gün artarken Memorial Ankara Hastanesi Kardiyoloji Bölüm Başkanı Prof. Dr. Ali Oto tarafından yapılan açıklamada bir kez daha kalp ve kalp hastalıklarının acısız ve ağrısız ameliyat edilerek aynı gün eve taburcu edilecek şekilde olabileceğine dikkat çekildi. Memorial Ankara Hastanesi Kardiyoloji Bölüm Başkanı Prof. Dr. Ali Oto ''Kalbe yeni 2015 teknolo

Dünyanın her ülkesinde gelişen ameliyat teknolojileri sayesinde hastalara yara açmadan tedavi edilen yeni ve daha başarılı teknolojilerle tedaviler her geçen gün artarken Memorial Ankara Hastanesi Kardiyoloji Bölüm Başkanı Prof. Dr. Ali Oto tarafından yapılan açıklamada bir kez daha kalp ve kalp hastalıklarının acısız ve ağrısız ameliyat edilerek aynı gün eve taburcu edilecek şekilde olabileceğine dikkat çekildi. Memorial Ankara Hastanesi Kardiyoloji Bölüm Başkanı Prof. Dr. Ali Oto ''Kalbe yeni 2015 teknolojileri ile daha iyi bir şekilde müdahale edebiliyoruz ve bu sayede hastamızda yara olmadan kalp sorunlarını çözüp aynı gün evine gönderebiliyoruz'' açıklaması yapıldı.

 

Kalp ve kalp sağlığına dikkat edilmesi gerekenler hakkında açıklamaları ile dikkat çeken özel hastaneler hastaları para almak adına sürekli ameliyat olmaya sürükleseler de maalesef ki bu bir gerçek.

Önceki ve Sonraki Haberler