İzmir Kuş Cenneti havadan görüntülendi

İzmir Kuş Cenneti havadan görüntülendi

İzmir Kuş Cenneti bugün sonunda havadan görüntülendi! İzmir Kuş Cenneti'nde yer alan ve bulunan flamingolar insanların mutlu ve şoke eden dakikalar yaşamasına neden olurken bu tür bir muhteşem görselin halk tarafından beğenisini kazandı, ayrıca İzmir Kuş Cenneti'nde yaşanan olayda ay yıldız yapılması istene flamingolar neredeyse birebir yıldıza benzer şekilde yan yana sıralandı.

İzmir Kuş Cenneti bugün sonunda havadan görüntülendi! İzmir Kuş Cenneti'nde yer alan ve bulunan flamingolar insanların mutlu ve şoke eden dakikalar yaşamasına neden olurken bu tür bir muhteşem görselin halk tarafından beğenisini kazandı, ayrıca İzmir Kuş Cenneti'nde yaşanan olayda ay yıldız yapılması istene  flamingolar neredeyse birebir yıldıza benzer şekilde yan yana sıralandı.

 

Flamingolar daha sonrasında suyun yanında beraber bir görsel şölen sergileseler de gösteri uzunca bir süre devam etti, 11 binden daha fazla flamingonun kullanıldığı görsel şölende en dikkat çeken noktanın ise görsel şölenin drone ile beraber havadan çekilen görselleri oldu, zira drone sayesinde havadan çekilen görseller büyük bir şölen oluştururken insanlık bir dakikalığına da olsa hayvanların değerini anlamış oldu.

Önceki ve Sonraki Haberler