Iphone 7'nin Fiyatı Ne Kadar Olacak?

Iphone 7'nin Fiyatı Ne Kadar Olacak?

Apple'ın son sürüm telefonu olacak olan Iphone 7'nin yepyeni bir özelliği daha ortaya çıkarken Mart ayında piyasaya sürülecek olan Iphone'un fiyatı da firma tarafından belirlendi.

Apple'ın son sürüm telefonu olacak olan Iphone 7'nin yepyeni bir özelliği daha ortaya çıkarken Mart ayında piyasaya sürülecek olan Iphone'un fiyatı da firma tarafından belirlendi. Yaptığı 6 seri ile birlikte kullanıcılarını sürekli oalrak şaşırtan ve yeni bir heyecana sürükleyen Apple bu sefer de su geçirmez özelliği ile gelmeye hazırlanıyor. Su geçirmeme özellikli donanımlarının patentini alan Apple bu özelliklerini Iphone 7'de kullanmaya hazırlanıyor. Son sürüm akıllı telefonun her türlü donanımsal beklentileri karşılayacağını açıklayan Apple bundan sonraki sürümlerin çalışmasına da şimdiden başlamış durumda. Mart ayında piyasada olacak olan Iphone 7'nin fiyatı ise henüz belli olmasa da çeşitli iddialara karşı bir duyuru yayınlayan Apple fiyat politikasının bundan önceki etiket çizelgesinin aynı kalacağını ve herhangi bir zam yada ücret arttırımı konusunun gündemlerinde olmadıklarını belirtti.

Iphone 7'nin yenilenen ekranı ile birlikte gelen su geçirmez özelliği daha önceden yapılması denenmiş ancak belirli bir derinlikten sonra telefonun şarj olabilme özelliğinin kaybolmasına sebep olmuştu.

 

Tatlı ve tuzlu su da belirli bölgelerde işlevini yerine getireceğini açıklayan Çin kaynaklı teknoloji firmaları da bu konuda iddiaların sahibi oldu. Apple'ın bu konuda herhangi bir açıklama yapmaması, yazılımcıların yada geliştiricilerin ser verip sır vermemesi de kullanıcıların özellikle cezbedici bir tavır takınmasına neden oluyor. 3 ay sonra piyasaya sürülecek olan Iphone 7 belirlenen fiyat politikasında ve özellikleri ile Apple kullanıcılarının beğenisine sunulacak.

Önceki ve Sonraki Haberler