Emlak ve Konut satışları gelecek ay rekor kıracak

Emlak ve Konut satışları gelecek ay rekor kıracak

Century 21 Türkiye Genel Müdürü Özhan Atalay tarafından yapılan açıklamalara göre Emlak ve Konut satışlarında Aralık ayında büyük bir talep olacak ve talebe cevap verecek olan emlakçıların genel anlamda başarılı da bir kar ve kar oranlarına sahip olması beklenecek. Century 21 Türkiye Genel Müdürü Özhan Atalay tarafından yapılan açıklamaya bakılacak olursa ise ''gelecek ay konut satışlarının rekor seviyede artmasını tahmin ediyoruz'' diyerek sözlerini sonlandıran Özhan siyasi risklerin gelecek ay ortadan kal

Century 21 Türkiye Genel Müdürü Özhan Atalay tarafından yapılan açıklamalara göre Emlak ve Konut satışlarında Aralık ayında büyük bir talep olacak ve talebe cevap verecek olan emlakçıların genel anlamda başarılı da bir kar ve kar oranlarına sahip olması beklenecek. Century 21 Türkiye Genel Müdürü Özhan Atalay tarafından yapılan açıklamaya bakılacak olursa ise ''gelecek ay konut satışlarının rekor seviyede artmasını tahmin ediyoruz'' diyerek sözlerini sonlandıran Özhan siyasi risklerin gelecek ay ortadan kalkmasından dolayı yabancıların da alımlarının daha da fazlalaşacağını dile getirdi.

 

Uzmanlar şimdiden uyardı! Uzmanlara göre ev alacak olan insanların site içi evleri tercih etmesi son yıllarda daha büyük önem arz ederken koruma ve sistemsel koruma adına en büyük önemi taşıyor ve site içerisinde olan bir çok ev sadece %50 daha fazla fiyattan satışa sunuluyor.

Önceki ve Sonraki Haberler