Donald Trumptan Mehmet Öz sürprizi

Donald Trumptan Mehmet Öz sürprizi

Trump, başkanlık yarışında merak edilen sağlık kontrollerinin sonuçlarını Türk asıllı ünlü doktor Mehmet Öz'ün programında açıklayacak.

Trump'ın sağlık durumu ve sağlık kontrollerinin sonuçlarıyla ilgili Öz'e verdiği röportaj, yarın Amerikan Fox kanalının gündüz kuşağında yayınlanacak. Doktor Öz, başkan adayı Trump'ın geçen hafta yaptırdığı ve ABD basınında merak edilen sağlık kontrolünün sonuçla/ını değerlendirecek.

Demokrat Parti'nin başkan adayı Hillary Clinton'a zatürre teşhisi konulmasının ardından, Trump'ın sağlık durumu da merak ediliyor.

ADAYLARIN SAĞLIK DURUMLARI TARTIŞMA KONUSU ABD'de başkanlık seçimlerine iki aydan kısa bir süre kala başkan adayları Clinton ve Trump'ın sağlık durumları Amerikan medyasında tekrar tartışma konusu oldu. Cumhuriyetçi Parti'nin başkan adayı Donald Trump'ın seçim kampanyası üyeleri,

Clinton'ın ABD başkanlığı için sağlık açısından elverişsiz olduğunu iddia ediyordu. 2012'de daha ciddi bir rahatsızlık yaşayan Clinton, beyin sarsıntısı geçirmiş, doktorlar Clinton'un rahatsızlığını, mide virüsü ve aşırı su kaybı olarak açıklamıştı.

Önceki ve Sonraki Haberler