Doğalgaz kullananlar çok dikkat!

Doğalgaz kullananlar çok dikkat!

Türkiye Doğalgaz Dağıtıcıları Birliği (GAZBİR) Derneği Başkanı Yaşar Arslan tarafından yeni bir uyarı daha yapıldı ve yapılan uyarıda abonelerin doğalgaz patlamalarının önüne geçmek adına yeni önlemler almaları ve her önüne gelen %30 tasarruf amacıyla tesisatlarında herhangi bir cihaz takmamaları ve taktırmamaları gerektiğini açıkladı. Türkiye Doğalgaz Dağıtıcıları Birliği (GAZBİR) Derneği Başkanı Yaşar Arslan'ın bu konuda yer alan uyarısına göre ''kullanacak olanlar çok dikkatli kullanmalı hatta kullanmama

Türkiye Doğalgaz Dağıtıcıları Birliği (GAZBİR) Derneği Başkanı Yaşar Arslan tarafından yeni bir uyarı daha yapıldı ve yapılan uyarıda abonelerin doğalgaz patlamalarının önüne geçmek adına yeni önlemler almaları ve her önüne gelen %30 tasarruf amacıyla tesisatlarında herhangi bir cihaz takmamaları ve taktırmamaları gerektiğini açıkladı. Türkiye Doğalgaz Dağıtıcıları Birliği (GAZBİR) Derneği Başkanı Yaşar Arslan'ın bu konuda yer alan uyarısına göre ''kullanacak olanlar çok dikkatli kullanmalı hatta kullanmamalı, doğalgaz patlamalarına ve gaz kaçaklarına neden olabilir'' açıklamasında bulundu.

 

Türkiye Doğalgaz Dağıtıcıları Birliği (GAZBİR) Derneği Başkanı Yaşar Arslan: Kullanıcıların mal ve can güvenliği adına yapmaları gerektiği şey sadece doğalgazı normal kendi bütçelerine göre çalıştırmaktır, cihaz takanlar hem can hem mal varlığını risk içerisine atmaktadır. Açıklaması yapıldı.

Önceki ve Sonraki Haberler