CHP eğitim vermeye başlıyor

CHP eğitim vermeye başlıyor

CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyhan Erdoğdu tarafından yapılan açıklamaya göre CHP kısa bir süre sonrasında adaylarına destek eğitimi ve yönetici yardımcılığı eğitimi verecek. Zira verecek olduğu eğitimler sayesinde adayların ve partililerin daha fazla bilgi sahibi olmasını sağlayacak olan CHP genel anlamda partilerine verecek olduğu destek sayesinde de başarılı bir eğitim programı uygulayacak olduğunu ortaya koydu.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyhan Erdoğdu tarafından yapılan açıklamaya göre CHP kısa bir süre sonrasında adaylarına destek eğitimi ve yönetici yardımcılığı eğitimi verecek. Zira verecek olduğu eğitimler sayesinde adayların ve partililerin daha fazla bilgi sahibi olmasını sağlayacak olan CHP genel anlamda partilerine verecek olduğu destek sayesinde de başarılı bir eğitim programı uygulayacak olduğunu ortaya koydı.

 

Parti liderlerine ve diğer tüm katılmak isteyen her CHP gençlik ve kadın kollarına eğitim verecek olan bu projenin amacı olarak partili halkın AKP ve diğer partilere karşı daha fazla güç kazanması yönünde olduğu öne sürüldü. Parti liderleri ve genel açıdan partililer hakkında yapılan açıklamada bu kadar fazla kişiye nasıl eğitim verilecek olduğunun merak konusu olduğuna değinildi.

Önceki ve Sonraki Haberler