Aslı Güder 2016'yı intikam yılı olarak gösterdi

Aslı Güder 2016'yı intikam yılı olarak gösterdi

Aslı Güder tarafından yapılan yeni açıklamalar dünyayı kötü bir nükleer felaketin beklediğinden daha da kötüsünün olacağını açıkladı. Yüce Yaradan Allah insanları doğanın gazabına bir kez daha en feci ve en ağır şekilde uğratacak! Açıklaması ile tüm dünyayı korkuttu. Aslı Güder 2015 yılı hakkında geçen sene söylediklerinin gerçekleştiğini 2016 yılında yeni bir uzun boylu elemanların olacağı terör örgütünün oluşacağını, yeni bir dinin varolacak olduğunu, maddi değil manevi açıdan daha güçlü bir yıl olacağını

Aslı Güder tarafından yapılan yeni açıklamalar dünyayı kötü bir nükleer felaketin beklediğinden daha da kötüsünün olacağını açıkladı. Yüce Yaradan Allah insanları doğanın gazabına bir kez daha en feci ve en ağır şekilde uğratacak! Açıklaması ile tüm dünyayı korkuttu. Aslı Güder 2015 yılı hakkında geçen sene söylediklerinin gerçekleştiğini 2016 yılında yeni bir uzun boylu elemanların olacağı terör örgütünün oluşacağını, yeni bir dinin varolacak olduğunu, maddi değil manevi açıdan daha güçlü bir yıl olacağını öne sürdü.

 

Yüce Allah Ol der Olur!

 

Şöyle bir gerçek vardır ki Allah hiçbir insana geleceği görme yetkisi vermemiştir, bundan dolayıdır ki Allah'ın insanlığın nasıl bir noktaya gideceğini %100 doğru tahmin etmek bile zordur, zira bu tür şeylere inanarak hayatınıza yön vermek sizi kötü mahallere sürüklemeye neden olabilir. Unutmamalıdır ki Yüce Yaradan Cenab-I Hak Allah insanlık adına en hayırlısını dua ile verecektir.

Önceki ve Sonraki Haberler