Ziraat, Vakıf ve Halkbank vites arttırdı! Ay sonuna kadar başvurana 30.000 TL nakit destek

Ziraat, Vakıf ve Halkbank vites arttırdı! Ay sonuna kadar başvurana 30.000 TL nakit destek

Ziraat Vakıf ve Halkbank acil nakit ihtiyacı olan vatandaşın imdadına koşmaya devam ediyor. 31 Mayıs'a kadar başvuru yapanlara 3 kamu Bankasından 30.000 TL nakit destek ödemesi verilecek. Bankaların nakit destek ödemesi şartları da açıklandı.

Acil nakit ihtiyacı olanlar için kamu bankaları muslukları sonuna kadar açmaya devam ediyor. Ziraat Bankası VakıfBank ve Halkbank yeni duyuru yayınladı. Ay sonuna kadar başvuru yapan milyonlarca kişiye 3 devlet bankası tarafından düşük faizli ihtiyaç kredisi sağlanacak. Ziraat vakıf ve Halkbank nakit ihtiyacı olan vatandaşa tam 30 bin TL 36 ay vadeli maddi destek imkanını sağlıyor. Başvurular banka şubelerinden yapılabiliyor. Başvuru için son tarih ise 31 Mayıs 2023 olarak açıklandı. O tarihe kadar başvurusunu yapanların nakit sıkıntısı üç devlet bankası tarafından çözülecek.

Nakit sıkıntısı çeken ve maddi anlamda zor günler geçiren vatandaşın imdadına yine kamu bankaları geçiyor. Acil nakit ihtiyacı olana devlet bankaları tarafından devlet destekli 30.000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi sunuluyor. Düşük faizli ihtiyaç kredisi fırsatı sağlayan kamu bankaları, şartlarda da esneklik yaptı. Ay sonuna kadar başvuru yapanlara devlet bankaları tarafından 30.000 TL'ye Varan maddi destek imkanı sağlanacak. Başvuru şartları da tek tek de duyuruldu. Ziraat Vakıf ve Halkbank düşük faizli ihtiyaç kredisi kampanyasının detayları haberimizde…

dusuk-faizli-kredi-1.jpg

KAMU BANKALARINDAN VATANDAŞA PİYANGO GİBİ FIRSAT

Nakit ihtiyacı olan vatandaşlar için kamu bankaları Piyango gibi kampanya yaptı. Ziraat Bankası VakıfBank ve Halkbank maddi sıkıntı çeken vatandaşa 30.000 TL'lik nakdi destek ödemesi yapacağını duyurdu. Devlet destekli verilecek olan Ödeme için başvuru tarihleri de açıklandı. Ziraat Bankası VakıfBank ve Halkbank'ın ihtiyaç kredisi kampanyasına başvurular 31 Mayıs 2023 tarihine kadar devam edecek. O tarihe kadar başvuru işlemleri banka şubelerinden mobil bankacılıktan ve internet bankacılığından yapılabilecek. 11 haneli T.C kimlik numarasına göre yapılacak olan başvurular kapsamında ödeme miktarı 30.000 TL oldu. 30 bin TL ihtiyaç kredisi düşük faizli ve 36 ay vadeli olarak verilecek.

dusuk-faizli-kredi-3.jpg

DÜŞÜK FAİZLİ KREDİ BAŞVURU ŞARTLARI

Devlet bankaları düşük faizli kredi başvuru şartlarına da duyurdu. Nakit ihtiyacı olanlara sunulacak olan düşük faizli kredi imkânında 18 yaşından büyük olmak ve bankaların kredi listesinde bulunmamak en önemli şartlar arasında yer alıyor. Aynı zamanda düzenli gelire sahip olmak ve kredi notu 1200 puan ve üstü olmakta aranan şartlardan bazıları. Bu şartlara uygun olanlar başvurularını yaparak aynı gün içinde ATM'den 30.000 TL devlet destekli ödeme alabiliyor. Dilerseniz 3 ay ödeme erteleme seçeneklerini de kullanarak kredinizin geri ödemesini yapabilirsiniz.

Önceki ve Sonraki Haberler