Ziraat Bankası'ndan Emeklilere 20 Bin TL'lik Promosyon Paketi

Ziraat Bankası'ndan Emeklilere 20 Bin TL'lik Promosyon Paketi

Emekli maaş promosyonu kampanyalarında özel bankalarından gerisinde kalan kamu bankalarından yeni promosyon paketi kampanyaları geldi.

Ziraat Bankası emeklilere 20.000 TL'lik promosyon paketi hazırladı. Ziraat Bankası emekli promosyonu kampanyasının detayları neler? Bu kampanyadan kimler faydalanabilir? Emeklilerin merak ederek araştırdığı soruların yanıtları siz değerli okurlarımız için haberimizde. İşte o detaylar.

Kamu bankalarının emekli maaş promosyonu kampanyaları tarifeler açısından emeklilerin ilgisini çekmiyor. SGK ile kasım ayında yapılan protokolde yazılı olan emekli maaş promosyonu asgari tarifesine göre ödeme gerçekleştiren kamu bankaları çok yoğun tepki çekiyorlar. Bu tepkileri telafi etmeye çalışan Ziraat Bankası ise emeklilerin karşısına emeklilerin beklentisini karşılayacak olan yeni bir promosyon paketi ile çıktı. Bu paket içerisinde emekliler için özel hazırlanan hem emekli maaş promosyonu hem de ihtiyaç kredisi bulunuyor. Ziraat Bankası emekli promosyonu kampanyasının detayları neler? Bu kampanyadan kimler faydalanabilir? Maaş promosyonunu alan emekliler bu miktarları asgari tarifeden kabul ediyorlar. Bunun üzerine ise ilave olarak ihtiyaç kredisi veriliyor. Toplamda ise bir emeklinin alabileceği ödeme miktarı 20.000 TL'yi buluyor.

Ziraat Bankası Emekli Promosyonu!

Ziraat Bankası tarafından emeklilere yönelik olarak özel olarak hazırlanan maaş promosyonu kampanyasının ayrıntıları merak konusu haline geldi. Bu kapsamda emeklilere SGK'nın belirlemiş olduğu asgari tarifeden ödeme gerçekleştiriliyor. Buna göre emekliler 3 bin TL ile 5 bin TL arasında maaş promosyonu ödemesi alıyorlar.

Emeklilere en düşük maaş 7 bin 500 TL olarak ödeniyor. Maaşları 7 bin 500 TL ile 10 bin TL arasında olan emeklilere Ziraat Bankası 4 bin 500 TL maaş promosyonu ödemesi yapıyor. 10 bin TL'nin üzerinde emekli maaşı olan kişiler ise Ziraat Bankası'ndan 5 bin TL maaş promosyonu ödemesi alıyorlar. Daha düşük miktarlar da emekli maaş promosyonu ödemeleri yapılıyor. Ancak onlar direkt olarak emeklileri değil dul ve yetim maaşı alanları ilgilendirmekte. O kişilerin maaşları hisse hesabı üzerinden hesaplandığı için %25, %50, %75 gibi oranlarda maaş bağlanıyor. Dolayısıyla bazı kişilerin maaşları 3.500 TL'nin altında olabiliyor ve onlara Ziraat Bankası 3 bin TL maaş promosyonu veriyor. Aynı şekilde maaşları 3 bin 500 TL ile 7 bin 500 TL arasında olan kişilere de 3 bin 500 TL emekli maaş promosyonu ödemesi yapılıyor. Ziraat Bankası emekli ihtiyaç kredisinin vade ve faiz oranı ne kadar? Bu krediden kimler faydalanabilir?

Emeklilere İhtiyaç Kredisi Fırsatı!

Ziraat Bankası'nın emekli maaş promosyonu kampanyasından faydalananlara banka tarafından ihtiyaç kredisi de veriliyor. 15.000 TL ihtiyaç kredisi talep etmeleri durumunda hemen kullandırılıyor. Bu kredilere düşük faiz oranları uygulanırken aylık taksitler aydan aya olmak üzere emekli maaşlarından kesiliyor. Sonuç olarak emekliler hem ihtiyaç kredisi hem de emekli maaş promosyonu ile beraber Ziraat Bankası'ndan toplamda 20 bin TL ödeme alabiliyorlar.

Önceki ve Sonraki Haberler