Ziraat Bankası para saçıyor! Faizsiz 350 bin TL destek ödemesi, 1 yıl geri ödeme yok

Ziraat Bankası para saçıyor! Faizsiz 350 bin TL destek ödemesi, 1 yıl geri ödeme yok

Ziraat Bankası'ndan seçime bir gün kala bomba kampanya geldi. Başvuru yapanlara faizsiz 350.000 TL destek ödemesi verilecek. Ziraat Bankası sıfır faizli kredi kampanyasında 1 yıl geri ödeme yok.

Ziraat Bankası faizsiz kredi kampanyası ile para saçmaya devam ediyor. Devlet bankası olan Ziraat Bankası'nın bu Kredi paketi çok popüler hale gelirken vatandaşlardan da yoğun ilgi görüyor. Yaklaşan genel seçimler öncesinde yeni bir duyuru daha yapan Ziraat Bankası, tam bir yıl geri ödemesiz faizsiz 350 bin TL ihtiyaç kredisi sağlayacağını duyurdu. Nakit ihtiyacı olanların derdine derman olacak yeni kampanyada geri ödemelerde bütçenize göre uygun şekilde belirleniyor. Ziraat Bankası sıfır faizli kredi kampanyasının detayları haberimizde…

Ziraat Bankası kredi kampanyaları ile vatandaşın derdine derman olmaya devam ediyor. Acil nakit ihtiyacı olan milyonlara kredi desteği sağlayan kamu Bankası bu defa 12 ay geri ödemesi 84 ay vadeli 350 bin TL ihtiyaç kredisi verecek. Ziraat Bankası faizsiz ihtiyaç kredisi kampanyası köye dönüş Projesi olarak gerçekleştiriliyor. Yani köyüne dönerek hayvancılık yapmak isteyen vatandaşlara sıfır faizli kredi desteği verilecek. Başvuruları Ziraat Bankası şubelerinden alınmaya başlandı. Peki, Ziraat Bankası 350 bin TL faizsiz kredi şartları neler? Ziraat Bankası faizsiz kredi kampanyası başvuru tarihleri ve detaylar haberimizde…

faizsiz-kresi-1.jpg

KÖYE DÖNÜŞ KAMPANYASI BAŞLADI

2 yıl boyunca devam eden ve herkese eve kapatan Korona virüs pandemisi ve son olarak da yaşanan deprem felaketiyle birlikte artık vatandaşlar büyük şehirlerden ayrılmaya başlıyor. Hükümet ise vatandaşların köye dönüşünü desteklemek amacıyla birtakım projeler geliştiriliyor. Hükümetten duyulan sonra projeye göre köyüne dönerek hayvancılık yapmaya başlayanlar için 350.000 TL sıfır faizli kredi desteği sağlanacak. Ziraat Bankası tarafından verilecek olan 350.000 faizsiz kredi desteği Tam bir yıl geri ödemesiz ve 84 ay vadeli olarak sunulacak.

faizsiz-kresi-2.jpg

BAŞVURULAR ZİRAAT BANKASI ŞUBELERİNDEN YAPILIYOR

Ziraat Bankası köye dönüş projesi kapsamında verilecek olan 350.000 TL faizsiz kredi desteğinden faydalanmak için başvuru işlemleri Ziraat Bankası şubelerinden yapılabiliyor. Bankanın resmi internet sitesinden yapılan duyuruda şartlarda belli oldu. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, 18 yaşından büyük olmak, bankaların kredi listesinde bulunmamak, düzenli gelire sahip olmak ve en önemlisi de köye dönerek hayvancılık yapmaya karar vermek Ziraat Bankası'nın aradığı şartlar arasında yer alıyor. Bu koşullara uygun olanlar kampanyadan Ziraat Bankası aracılığıyla faydalanabiliyor. Başvuru sırasında T.C kimlik kartınızın yanınızda olması yeterli olacak. Ziraat Bankası kredi dönüş projesi başvuruları ay sonuna kadar devam edecek. O tarihe kadar başvurularını yapanlar hemen destek ödemesi alabilecek.

Önceki ve Sonraki Haberler