Tam 20.000 TL tek seferlik destek hesaplarınıza yatacak! TC Kimlik Numarasıyla mobilden bugün başvurun!

Tam 20.000 TL tek seferlik destek hesaplarınıza yatacak! TC Kimlik Numarasıyla mobilden bugün başvurun!

TC Kimlik Numarasıyla mobilden bugün başvurun! Tam 20.000 TL tek seferlik destek hesaplarınıza yatacak!

TCKN’ye destek ödemesi yatıyor. Ödemeler bugün hesaplara geçecek. İhtiyacı olan vatandaşlara nakit desteği T.C. kimlik üzerinden alınacak. İşte ihtiyacı olan vatandaşlara 10 bin TL nakit desteği detayları…

Ocak 2024 maaş zammının yapılmasından sonra her alanda gelen zamlar etkisini hissettirmeye başladı. Temel ihtiyaçlarını karşılama konusunda zorlanan vatandaşlar nakit problemlerini çözme yolları arıyor. Maaşların kira, fatura ve temel ihtiyaçlara dahi yetişmediği düşük ve sabit orta gelirli vatandaşlar için destek ödemeleri açıklanıyor. 10 bin TL nakit desteğinden yararlanmak isteyen vatandaşlar içinse bugün TCKN ile yapılacak online başvuruyla anında nakit desteği veriliyor. İşte nakit desteğine dair ayrıntılar haberimizde…

NAKİT DESTEĞİ İÇİN SON GÜNLER

Nakit desteğinden yararlanarak acil ihtiyaçlarını karşılamak isteyen vatandaşlara yardım eli bankalardan uzandı. Bankaların sağladığı faizsiz ihtiyaç kredisi ile acil nakit ihtiyacı anında çözüme kavuşuyor. 6 bankanın sunduğu faizsiz ihtiyaç kredisi ile nakit problemini anında çözmek isteyen vatandaşlar için son 2 gün uyarısı geldi. 31 Mart 2024 gece yarısına kadar sürecek faizsiz ihtiyaç kredisi başvurusu için mobilden başvuru yapılabiliyor. T.C. kimlik ile başvuru yapan vatandaşlar anında hesaplarından ihtiyaç duydukları nakdi çekebiliyor. Peki, hangi bankalar faizsiz ihtiyaç kredisi veriyor?

FAİZSİZ İHTİYAÇ KREDİSİ VEREN BANKALAR

Sosyal yardımlar muhtaçlık sınırında olan, sigortası bulunmayan, dar gelirli ve çeşitli şartları sağlayan vatandaşlara sağlanırken sigortası olan ve düzenli maaş alan vatandaşlar nakit sorunlarını kredi ile çözmek istiyor. Ancak son günlerde kredi faiz oranları yüzde 5’in üstüne çıktı. Bu da çekilen kredi miktarının iki katı toplam ödemeye neden oluyor. Vatandaşlar bu nedenle faizsiz ihtiyaç kredisi veren banka arıyor.

Faizsiz ihtiyaç kredisi veren son 6 banka için kampanyanın 2 günü kaldığı açıklandı. Nisan ayında kredilerde sert tedbirler bekleniyor. QNB Finansbank, Enpara, Akbank, Garanti BBVA, Denizbank ve Albaraka faizsiz ihtiyaç kredisi veriyor.

FAİZSİZ İHTİYAÇ KREDİSİ LİMİTLERİ

Faizsiz ihtiyaç kredisi veren bankalar arasında en düşük ödeme miktarı 10 bin TL iken en yüksek ödeme ise 20 bin TL’ye kadar sağlanıyor. QNB Finansbank müşterileri için 20 bin TL faizsiz ihtiyaç kredisi sağlanırken Enpara müşterileri ise 6 ay vadeli 10 bin TL nakit desteği alabiliyor. Akbank müşterilerine 20 bin TL faizsiz ihtiyaç kredisini 6 ay vadeli olarak veriyor. Denizbank ve Garanti BBVA ise 20 bin TL sıfır faizli ihtiyaç kredisi ödemesi yapıyor. Tüm bankalar içinse tek bir şart bulunuyor. Yeni müşteri olarak bankalardan birisinde hesap açılması halinde faizsiz ihtiyaç kredisi başvurusu gerçekleştirilebiliyor.