Migros'tan devasa indirim! 5 L ayçiçek yağı 125 TL'ye kapanın elinde kalıyor

Migros'tan devasa indirim! 5 L ayçiçek yağı 125 TL'ye kapanın elinde kalıyor

Migros'ta dev indirim çılgınlığı bitmiyor. Bugün yeni indirimi duyuran ünlü marketler zincirinde 5 litre ayçiçek yağı fiyatı 125 TL’ye düştü. Migros ayçiçek yağı indiriminde ürünler kapanın elinde kalıyor.

Migros indirim kampanyaları hız kesmeden devam ediyor. Özellikle Migros'un düzenlediği ayçiçek yağı indirimleri vatandaşlar tarafından yoğun bir şekilde takip edilirken yeni bir kampanya haberi daha geldi. Migros ayçiçek yağı fiyatları dibi gördü. 5 litre ayçiçek yağında tam %20 indirim uygulandı. Son dönemlerde fiyatı en çok artan ürünler arasında olan ayçiçek yağı Migros'ta çok ucuza satılıyor. Peki, Migros ayçiçek yağı fiyatları ne kadar? Migros ayçiçek yağı indirimi detayları haberimizde…

Türkiye'nin en büyük market zincirlerinden olan Migros'ta indirim kampanyaları sınır tanımıyor. 13 Mayıs Cumartesi günü yepyeni bir indirime daha imza atan ünlü Marketler Zinciri bu defa ayçiçek yağı fiyatlarını dibe çekti. Migros marketlerde ve Migros Sanal Market uygulaması üzerinde geçerli olan indirim sadece 3 gün sürecek. 5 litre ayçiçek yağı fiyatına dev indirim uygulayan Migros Market Money kart ve Money Bonus ile yapılacak olan alışverişlerde kampanyaya geçerli kılıyor. Peki, Migros ayçiçek yağı fiyatları ne kadar? Migros ayçiçek yağı indirimi ve detaylar haberimizde…

MİGROS 5 LİTRE AYÇİÇEK YAĞI FİYATLARINDA DEVRİM GİBİ İNDİRİM

Türkiye'nin en büyük market zincirlerinden olan Migros indirim kampanyaları ile de dikkatleri üzerine toplamayı sürdürüyor. Hesaplı ürünleri ile her daim tüketicilerin vazgeçilmez adresi olan ünlü marketler zincirinde bu defa da ayçiçek yağına büyük indirim var. Migros ayçiçek yağı indirimi 5 litre Emek ayçiçek yağı için geçerli. Normal şartlarda Migros marketlerde satışa sunulan 5 litre kahve çekiyor fiyatı 169 TL iken bu kampanya ile birlikte 125 TL'ye düşüyor. Migros ayçiçek yağı kampanyası sadece ikili alımlarda geçerli.

migros-indirimi-1.jpg

3 GÜN SÜRECEK DEV İNDİRİM BAŞLADI

Migros'un ayçiçek yağı indirimi fırsatlarından faydalanmak isteyenler dikkat. 3 gün sürecek 5 litrelik ayçiçek yağı indirimi başladı. Kampanyadan yararlanmak isteyenler Migros Market mağazalarından ya da Sanal Market uygulaması üzerinden sipariş verebilir. Migros ayçiçek yağı kampanyasını yakalamak için geç kalmayın sınırlı sayıda indirimli ürünü kaçırmayın.

Önceki ve Sonraki Haberler