MİGROS'ta 5 Litre Ayçiçek Yağ Fiyatları Hiç Bu Kadar Düşmemişti... C.tesi Pazar İndirimi Başladı

MİGROS'ta 5 Litre Ayçiçek Yağ Fiyatları Hiç Bu Kadar Düşmemişti... C.tesi Pazar İndirimi Başladı

Migros’tan Ramazan Ayına Özel İndirim Fırsatları. Ayçiçek yağı, deterjan, atıştırmalık ve daha bir çok eser indirimde…

Migros, Ramazan ayına özel hazırladığı katolog listesinde büyük indirimler başlattı. Bilhassa Komili Ayçiçek Yağı 5 Litre Pet ve seçili besin çeşitlerinde sunulan avantajlı fiyatlar tüketicileri mutlu edecek.

MİGROS’TA İNDİRİM FIRTINASI BAŞLADI!

Migros ve online alışverişte geçerli olacak katolog listesi ortasında öne çıkan fırsatlar tüketicileri mutlu ediyor. 23 Mart 2024’ten itibaren geçerli olan indirimlerde Komili Ayçiçek Yağı 5 Litre Pet, çamaşır deterjanları, çeşitli atıştırmalıklar ve daha pek çok çeşitte cazip indirimler dikkat çekiyor.

KOMİLİ AYÇİÇEK YAĞI’NDA BÜYÜK İNDİRİM BAŞLADI!

Komili Ayçiçek Yağı 5 Litre Pet, 2’li alımlarda özel indirimle 179.90 TL’ye düşerken, tekli alımda fiyatı 194.90 TL olarak açıklandı. Bu özel fiyat, mutfak muhtaçlıklarını ekonomik bir formda karşılamak isteyen tüketiciler için kaçırılmayacak kampanya yayınladı.

ATIŞTIRMALIK ÇEŞİTLEİRNDE DEV İNDİRİM!

Migros, Ruffles ve Lay’s üzere sevilen cips markalarında da avantajlı kampanyalar duyurdu. Ruffles Originals Patates Cipsi 150 gram parti uzunluğu 37.95 TL’den 33.95 TL’ye indirilirken, 3 Al 2 Öde kampanyasıyla fiyat daha da cazip hale geliyor. Lay’s Klasik ve Yoğurt Mevsim Yeşillikleri Patates Cipsi de tıpkı kampanya kapsamında tüketicileri bekliyor.

İFTAR VE SAHUR İÇİN SÜRPRİZ KATALOG

Ramazan ayının vazgeçilmez içeceği Uludağ Ramazan Şerbeti 27.75 TL’den 25 TL’ye idirim başlarken, sepette ek %25 indirim yapılıyor. Duru Pilavlık Pirinç 1 KG 37.50 TL’den 27.50 TL’ye düşüyor, Pakmaya 5’li Karbonat ve Ariel Aquapudra Dağ Esintisi Renkliler 7 KG üzere temizlik malzemelerinde de büyük indirimler mevcut.

Migros’un bu özel katolog indirimleri, Ramazan ayında hem lezzetli iftar sofraları hazırlamak hem de mesken muhtaçlıklarını düşük fiyatlarla alışveriş yapmak isteyen herkes için doğru adres. İndirim yapılan ürünler stoklarla kısıtlı olduğundan, fırsatlardan yararlanmak için hemen gidin!