İş Bankası’ndan Anneler Günü Kampanyası! 1-14 Mayıs 2023 Anneler Günü Kampanyası

İş Bankası’ndan Anneler Günü Kampanyası! 1-14 Mayıs 2023 Anneler Günü Kampanyası

Her yıl mayıs ayının ikinci haftası kutlanan anneler gününde İş Bankası harika bir kampanya hazırladı. 1 – 14 Mayıs 2023 tarihleri arasında geçerli olacak İş Bankası kampanyasının detayları merak konusu oldu. İşte detaylar…

Bankalar yeni yıldan bu yana hem kendi müşterilerini mutlu etmek hem de yeni müşteri kazanmak için kampanyalar hazırlamaya devam ediyor. Türkiye’ nin en eski ve en büyük bankaları arasında yer alan İş Bankası’ nın anneler günü kampanyası merak konusu oldu.

İş Bankası’ndan Anneler Günü Kampanyası!

Dünyanın en kutsal varlığı olan anneler için her yıl mayıs ayının ikinci haftası kutlama yapılmaktadır. Dolayısı ile Türkiye’ nin en büyük bankaları arasında yer alan İş Bankası’nın anneler günü için hazırladığı kampanyanın detayları vatandaşlar tarafından merak konusu oldu.
Bankalar yeni yıldan bu yana kampanyalar hazırlayarak müşterilerini mutlu etmeye devam ediyor. Ayrıca yeni müşteri kazanmak için de kampanyalar hazırlanmaktadır.

İş Bankası’ nın hazırladığı kampanyalar binlerce kişi tarafından yakından takip edilmektedir. Dolayısı ile anneler günü kampanyasının detayları merak konusu oldu. Bu kutsal gün için hediye almak isteyen kişiler hazırlanan kampanyadan yararlanmak için detayları bilmesi gerekmektedir. 1-14 Mayıs 2023 Anneler Günü Kampanyası!
1 - 14 Mayıs 2023 tarihleri arasında geçerli olacak İş Bankası anneler günü kampanyasını binlerce kişi takip ediyor. Kampanya ile ilgili olarak “İşCep veya Maximum Mobil’den katılıma özel giyim, giyim aksesuarı, ayakkabı, kozmetik, çiçek ve kuyum sektörlerinde faaliyet gösteren ve seçili kırtasiye, züccaciye, ev tekstili firmalarının Maximum anlaşmalı işyerlerinden tek seferde yapılacak ikinci 500 TL ve üzeri ilk alışverişten itibaren 30 TL toplam 150 TL MaxiPuan!” bilgileri yer aldı.

Türkiye’ nin en eski bankaları arasında yer alan İş Bankası’ nın anneler günü kampanyası ile ilgili olarak “Kampanya katılımlı olup katılımınızı kampanya dönemi içinde dilediğiniz zaman (alışverişinizden önce veya sonra) yapabilirsiniz. Katılmak için Maximum Mobil uygulamasında “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklayarak ücretsiz olarak katılabilirsiniz. Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, Maximiles Black, Maximum Pati Kart, İş’te Üniversiteli, Maximum Genç Kredi Kartı), Bankamatik ve MaxiPara kartlar” ifade edildi.

Anneler günü kampanyasının detaylarına baktığımız zaman “Kampanyaya giyim, giyim aksesuarı, ayakkabı, kozmetik, optik ve çiçek sektörlerinde iştigal eden firmalar kategori koduna göre dahil olup, kırtasiye, züccaciye, ev tekstili sektörlerinden kampanyaya dahil seçili firma listesi için tıklayınız. Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Ticari Bankamatik ve Kredi Kartı, Vadematik Kart ve Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dâhil değildir. Ödeme kuruluşları aracılığıyla yapılan, farklı ürün kategorilerinde satış yapan sanal mağazalardan ve/veya e-ticaret sitelerinden yapılacak alışverişler kampanyaya dâhil değildir. Kampanyaya ilişkin Maximum Mobil barem gösterimleri bilgi amaçlı olup, iptal veya iade işlemlerini içermemektedir.

Ödül kullanımı: Kazanılan MaxiPuan’lar yalnızca Maximum anlaşmalı işyerlerinde kullanılabilecektir. MaxiPuan’larınız 24 Mayıs 2023 tarihinde son alışverişin yapıldığı kartınıza yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 30 Haziran 2023’dir. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil'e dönüştürülebilecek, Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Ek kart ile kampanyadan yararlanılması durumunda MaxiPuan ek kartın bağlı olduğu asıl karta yüklenecektir. Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 150 TL MaxiPuan kazanabilir” olduğunu görüyoruz. Bu şekilde kampanyadan yararlanılabiliyor.

Önceki ve Sonraki Haberler