Günlük 1 paket sigara parasına kredi! Aylık 897 TL

Günlük 1 paket sigara parasına kredi! Aylık 897 TL

Günlük 1 paket sigara parasına o banka kredi verecek. Aylık ödemeler 897 TL. İşte en uygun faizle ihtiyaç kredisinin ayrıntıları...

Nakit avans işlemlerinin Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası kararı ile kullanıma kapanmasının ardından vatandaşlar acil nakit ihtiyaçları için şimdi de kredi araştırmalarına başladı. İhtiyaç kredisinde ise en önemli nokta özellikle faiz oranları. Ancak nakit avans işlemlerinin kullanıma kapanmasının ardından ihtiyaç kredilerinde de faizler arttı.

Vatandaşlar ihtiyaç kredisi çekmek için bankaların tek tek faiz oranlarını araştırırken öte yandan aylık ödemelerin de uygun olmasına özen gösteriyor. Peki, en düşük faizli krediyi hangi banka veriyor? En az faizli ihtiyaç kredisi veren banka hangisi? İşte düşük faizli ihtiyaç kredisi veren banka...

en-dusuk-faizli-ihtiyac-kreidis.jpg

DÜŞÜK FAİZLİ İHTİYAÇ KREDİSİ

Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası, bireysel müşteriler için kredi kartlarından yapılan nakit avans çekimini kullanıma kapattı. Ancak esnaf ve KOBİ’ler için ayrıcalık sunma inisiyatifini bankalara bıraktı. Özellikle son zamanlarda nakit avans çekimi ile kuyum harcamaları yapılarak yatırım yapılması alınan kararda etkili oldu.

Bankalara gönderilen talimatlar doğrultusunda nakit avans ile kredili mevduat hesabı kredisinin kapanması ihtiyaç kredisi çekimi noktasında vatandaşların daha fazla araştırma yapmasına sebep oldu. İhtiyaç kredisi araştırmalarında ise düşük faizli olması isteniyor. Anadolubank ise sunduğu düşük faizli ihtiyaç kredisini müşterilerine sunuyor.

en-az-faizli-ihtiyac-kredisi.jpg

ANADOLUBANK İHTİYAÇ KREDİSİ FAİZ ORANLARI

Anadolubank ihtiyaç kredisi faiz oranı 2,29 olarak sunulmaktadır. Faiz oranlarının 2,29 olarak sunulmasıyla birlikte aylık ödemeler 20 bin TL çekilmesi halinde yalnızca 897,38 TL’dir. Tamamen dosya masrafsız olarak sunulan ihtiyaç kredisinde toplam geri ödeme ise 32 bin 305 TL’dir. Yıllık maliyet oranı yüzde 40,31 olarak yansırken toplam faiz 36 ay için 12.305,61 TL’dir. Eğer vade sayısı 24 ay olarak belirlenirse 7.924,49 TL olarak toplam faiz yansımaktadır.

Önceki ve Sonraki Haberler