Emekliye 50.000 TL Ödeme Verilecek! Bugün İtibaren TC Kimlik Kartına Yatan Ödemeleri, ATM'den Çekilecek!

Emekliye 50.000 TL Ödeme Verilecek! Bugün İtibaren TC Kimlik Kartına Yatan Ödemeleri, ATM'den Çekilecek!

Emekliye 50.000 TL Ödeme İmkânı

Günümüzde insanlar geçirebilmek adına birçok promosyonda takip edilmektedir. Emekli maaşı alan kişiler için yapılan yeni kampanyalar dâhilinde nakit ihtiyacını karşılayabilmek için bazı promosyon ödemeleri gerçekleştirilir. Bunun yanı sıra emekliler kendi maaşları üzerinden Denizbank ile Yapı Kredi Bankası'nın başlatmış olduğu kampanya dâhilinde tüm vatandaşları 50.000 TL ye kadar olan ödemeleri için düşük faizli kredi mevduat hesabı başvurusunu ya da krediye başvurularının olumlu olarak sonuçlandırılacak bilgisi verilmiştir.

Emeklilere Müjdeli Haber

Nakit sıkıntısı çeken tüm vatandaşlar için başlatılan bu promosyon ve kampanyada kişilerin emekli maaşlarını bu bankalardan alıyor olması gerekir. Aksi takdirde ödemeler gerçekleştirilemez. Acil nakit ihtiyacı olan emekliler için onay verilen bu ödeme emekli maaşını hesabı üzerinden gerçekleştirilmektedir. Başvurunun hemen ardından ödemelerin kısa süre içerisinde hesaplara yatma işlemi gerçekleştirilmektedir.

Aynı zamanda bankaya gidemeyecek olanlar için hızlı sonuç üretebilmek adına Yapı Kredi Bankası ve Denizbank internet bankacılığı uygulaması üzerinden de başvuru işlemleri alınmaktadır. Emekli maaşları aracılığıyla hesabınız üzerinden gerçekleştirdiğimiz bu başvurular sonucunda ödemeler 5 dakika içerisinde hesabınıza yatırılmak üzere tamamlanmaktadır.

Sadece Bu Emekliler Başvuru Yapabilir

Sadece emekli olan kişilerin başvuru yapılabileceği düşük faizli kredi ve kredili mevduat hesabı ödemeleri aynı gün içerisinde insanların hesaplarına yatırılırken, kredi puanına bağlı olacak şekilde olumsuz olarak da sonuçlandırılma durumları söz konusu olabilir. Ödemelerin uygun bir şekilde gerçekleştirilmesi ve taksit imkânlarının emekli maaşından düşünerek otomatik olarak ödenmesi gibi durumlar söz konusu olduğu için tüm vatandaşlara büyük bir rahatsızlık verecektir.

Bunun dışında Emekli maaşımı farklı bankadan olan kişiler Denizbank ya da Yapı Kredi ye geçiş yapması durumunda promosyon indirim kazanacaktır. Bu promosyonu indirimleri farklılık gösterebilir minimum 3 yıl kalmak kaydıyla işlemler tamamlanır. Bu işlemler için daha öncesinden çeşitli kampanyalar düzenlenmişti.

Emeklilik Süresine Bakılmaksızın Ödeme Yapılır

Tüm emeklilerin, emeklilik süresine bakılmaksızın kendi maaşları üzerinden başvuru yapma işlemleri T.C. kimlik numaraları ile internet bankacılığı üzerinden gerçekleştirilmektedir. Kısa süreli olarak geçerli olan bu kampanyadan yararlanmak için tüm emeklileri bankalara bizzat başvuru yaparak ya da telefonlarından mobil uygulama üzerinden işlemlerine tamamlaması gerekmektedir.

Belirtilen tutar üzerinde bir kredi kullanmak isteyen emekliler için işlemler daha kapsamlı olarak ele alınacağından bankalar tarafından garanti verilmemektedir. Ödemeler sadece 50.000 TL’ye kadar olan başvurular için geçerli olur. Tüm başvurularınız için Denizbank ve Yapı kredi bankaları ile iletişime geçebilirsiniz.