Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi'nden Destek ve Büro Personeli Alımları Başlıyor!

Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi'nden Destek ve Büro Personeli Alımları Başlıyor!

Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi'nden Destek ve Büro Personeli Alımları Başlıyor!

Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi, nitelikli personel arayışında önemli bir adım atmaya hazırlanıyor. Üniversite, temizlik görevlileri ve büro personeli pozisyonları için alımlar yapacak. Ancak, başvuru yapacak adayların belirli şartları karşılaması gerekiyor. Detaylar haberimizde!

Temizlik Görevlisi İçin Fırsat!

Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi, temizlik görevlisi pozisyonları için alım yapacak. Bu pozisyona başvuracak adaylardan en az lise mezunu olmaları bekleniyor. Üstelik, hem kadın hem de erkek adaylar için fırsatlar sunuluyor. Temizlik görevlisi olarak çalışmak isteyenler için kapılar aralanıyor.

Büro Personeli Aranıyor!

İşletme, muhasebe, iktisat, insan kaynakları yönetimi, kamu yönetimi veya adalet önlisans programlarından mezun olanlar dikkat! Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi, büro personeli pozisyonları için alım yapıyor. Eğer bu alanlardan birinde eğitim aldıysanız, şansınızı denemek için doğru adrestesiniz.

Başvuru Koşulları ve Süreci

Başvurular, 29 Mart 2024 tarihine kadar Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi'nin resmi internet sitesinden online olarak yapılabilir. Ancak, başvuru yapacak adayların bazı şartları sağlaması gerekiyor. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, askerlikle ilişikleri bulunmamak, 2022 KPSS'den en az 55 puan almış olmak ve 35 yaşını bitirmemiş olmak şartlarına dikkat etmek gerekiyor. Ayrıca, herhangi bir KHK ile kamu görevinden çıkarılmamış olmak, emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak ve güvenlik soruşturması veya arşiv araştırmasının olumlu olması da önemli detaylar arasında bulunuyor.