Altında ALTIN VURUŞ geliyor! Elinde altını olanlara tarih verildi, büyük tufan kopacak

Altında ALTIN VURUŞ geliyor! Elinde altını olanlara tarih verildi, büyük tufan kopacak

Altın fiyatları seçimin ilk turunun bitmesi sonrasında yine gündemde. Seçimin 2. Tura kalmasıyla altında deprem yaşanırken Dolar ve Euro ise tırmanıyor. Uzmanlar ise vatandaşı ve yatırımcıyı uyardı. Altında ALTIN VURUŞ geliyor.

Cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği seçimlerinin ilk turu 14 Mayıs tarihinde yapıldı. Seçimlerde yüzde 50+1 sağlanamayınca 2. Tur açıklandı. Cumhurbaşkanlığı seçimlerinin 2. Turu 28 Mayıs tarihinde yapılacak. Seçim sonrası piyasalarda adeta alt üst oldu. Altın fiyatları tepetaklak olurken Dolar ve Euro ise yükselmeye devam ediyor. Altın yatırımı yapan vatandaşlar ve yatırımcılar ise gram altın düşecek mi yoksa çıkacak mı sorusuna yanıt arıyor. Peki, altın fiyatları ne olacak? Gram altın düşecek mi, çıkacak mı? İslam Memiş altın fiyatlarına ilişkin önemli uyarılarda bulundu. Altın vuruşun çok yakın olduğunu söyleyen İslam Memiş, tarih verdi.

Seçim sonrası altın fiyatları vatandaşlar ve yatırımcılar tarafından yakından takip ediliyor. Altın düşecek mi Yoksa çıkacak mı sorusunun yanıtı en çok araştırılanlar arasında yer alıyor. Seçimin ikinci Tura kalması ile birlikte altın ve para piyasaları uzmanı İslam Memiş'ten de bomba açıklamalar geldi. Her geçen gün vatandaşların endişelerinin arttığını belirten İslam Memiş, seçimin 2. turu sonrasında yaşanacakları da dile getirdi. Altın ve para piyasaları uzmanı İslam Memiş, 28 Mayıs öncesi ve sonrası için çok önemli değerlendirmeler yaptı. Altın vuruş için 28 Mayıs tarihini işaret eden İslam Memiş, şu anda herkesin kandırıldığını dile getirdi.

altin-fiyatlari-1.jpg

İSLAM MEMİŞ PİYASALARI DEĞERLENDİRDİ

Altın ve para piyasaları uzmanı ıslanmamış seçim sonrası piyasaları değerlendirdi. Yatırımcıların seçim sürecinden sonra ekonomik psikolojik sosyolojik ve gerçek olarak kandırıldığını söyleyen İslam Memiş, ekonomik manipülasyonlar sonucunda Altın fiyatlarında büyük kayıtlar yaşandığını dile getirdi. Özellikle üst düzey politikacıların güzel maaşla çalışanların ve İhale alanların çıkarına bir fiyatı oluştuğunu belirten İslam Memiş, asıl altın vuruşun ise 28 Mayıs tarihinde olacağını iddia etti.

altin-fiyatlari-2.jpg

SAKIN MANİPÜLASYONLARA KAPILMAYIN

Para piyasaları uzmanı İslam Memiş, anipülasyon ve spekülasyonlara seçim öncesinde dikkat etmek gerektiğini dile getirdi. Özellikle kuyumcular ve döviz büroları önünde kuyruğa girenlerin manipülatif hareketler yaptığını belirten İslam Memiş bu durumda vatandaşların kaybedeceğini söyledi.

Altın yatırımcısı ve vatandaşı uyaran İslam Memiş, 28 Mayıs tarihinde büyük operasyon olabileceğini belirtirken altın vuruş için operasyoncuların tetikte beklediğini öne sürdü. Vatandaşı ve yatırımcıları 28 Mayıs tarihine karşı dikkatli olmaya çağıran Memiş, manipülasyonlara karşı korunmak gerektiğini ifade etti.

Önceki ve Sonraki Haberler