Akbank az önce duyurdu! 1500 TL fatura indirimi yapılıyor

Akbank az önce duyurdu! 1500 TL fatura indirimi yapılıyor

Evine yüksek fatura gelenlere Akbank'tan müjde geldi. Az önce açıklama yapıldı Akbank müşterilerine 1500 TL fatura indirimi yapılacak. Akbank'ın yeni kampanyasının detayları haberimizde…

Düşen alım gücü ve artan masraflar son dönemlerde vatandaşın belini bükmeye devam ediyor. Ay sonunu getirmekte zorlanan vatandaşlar için Akbank'tan güzel haber geldi. Akbank müşterisi olan ve kartlarını kullananlara 1500 TL fatura indirimi kampanyası başlattı. 1500 TL'ye Varan fatura indirimi için kampanyaya katılım koşulları da belli oldu. Akbank'ın yeni fatura indirimi kampanyası ve detaylar haberimizde…

Türkiye’nin içinde bulunduğu yüksek enflasyon ve ekonomik sıkıntılar nedeniyle birçok vatandaş ay sonunu getirmekte zorlanıyor. Yüksek enflasyon ve geçim sıkıntısı vatandaşın belini bükerken faturalar aldı başını gidiyor. Özellikle enerji fiyatlarında yatışanın artış elektrik ve doğalgaz faturalarını kabarttıkça kabarttı. Evine yüksek fatura gelen vatandaşlar için güzel haber ise Akbank'tan geldi. Akbank yepyeni bir kampanya ile müşterilerinin yüzünü güldürecek. Akbank müşterileri için fatura indirimi kampanyası başladı. Hem de tam 1500 TL'ye kadar fatura indirimi uygulanacak.

fatura-indirimi-1.jpg

İLK KEZ AKBANK MÜŞTERİSİ OLANLAR İÇİN GEÇERLİ

Akbank'ın yeni fatura indirimi kampanyasının detayları da ortaya çıktı. Faturası kabarık gelenler için duyuru yapan Akbank, ilk kez müşterisi olacakların fatura yükünü düşürecek. Akbank mobil uygulaması üzerinden yapılacak olan başvurularda geçerli olan bu yeni kampanyada bazı şartlarda var.

Akbank'ın bu kampanyasına katılmak isteyenlerin Öncelikle mevduat hesabından ya da Kredi kartı üzerinden otomatik fatura ödeme talimatı vermeleri gerekiyor. Kampanyaya katılan müşteriler her otomatik ödeme talimatlarında fatura için 300 TL indirim alabiliyor. Kampanya 5 ay boyunca devam edecek ve toplam indirim 1500 TL'ye kadar ulaşacak.

fatura-indirimi-2.jpg

AKBANK'IN KAMPANYASINA BAŞVURULAR 31 MAYIS'TA BİTİYOR

Akbank Tarafından başlatılan yeni fatura indirimi kampanyasında son başvuru tarihi de belli oldu. Kampanyaya katılmak için başvuru yapmak isteyenlerin başvuru işlemlerini 31 Mayıs 2023 tarihine kadar gerçekleştirmeleri gerekiyor. Akbank'ın bu kampanyasında sadece yeni müşteriler için geçerli fatura indirimi bulunuyor. O tarihe kadar başvurularını tamamlayanlar ve Akbank tarafından aranan koşulları sağlayanlar 5 ay boyunca kampanyadan yararlanacak.

Önceki ve Sonraki Haberler