Akaryakıt indirimi dibi gördü! Bu indirimle 3 depo dolacak!

Akaryakıt indirimi dibi gördü! Bu indirimle 3 depo dolacak!

Benzin, motorin ve LPG indiriminde duyulan haber ağızları beş karış açık bıraktı! Bu indirimle 1 araba değil 3 araba deposu fullenir. İşte akaryakıt indirimine dair ayrıntılar haberimizde...

Brent petrolün varil fiyatındaki dalgalanmalar akaryakıtta pompaya yansıyor. Son günlerde dolar kurundaki hareketlilikte Brent petrol fiyatlarını etkiliyor. Büyük bir yükseliş şu an için izlenmiyorken indirim haberleri gelmeye devam ediyor. Gelen indirim haberi ise bu sefer ağızları açık bırakan cinsten oldu.

Akaryakıt fiyatları arttıkça her gün araçlarını sürmek zorunda kalan vatandaşlar da benzinliklere uğramadan bir gün geçiremiyor. İndirim haberinin gelmesi de bu sebeple milyonlarca araç sahibini sevindiriyor. Peki, güncel akaryakıt fiyatları ne kadar? 20 Nisan 2023 benzin, motorin, LPG, güncel akaryakıt fiyatı ne kadar? Akaryakıt indirimi pompaya ne kadar yansıyacak? İşte 20 Nisan 2023 güncel akaryakıt fiyatları ile indirimin detayları haberimizde...

guncel-akaryakit-fiyatlari-20-nisan-2023.jpg

TEK BİR HAREKETLE 75 TL İNDİRİM!

Ziraat Bankası kendi müşterilerini ayrıcalıklı tutuyor. Sunduğu kampanya ile yapılacak mevcut akaryakıt harcaması Ziraat Bankası müşterilerine kazandırıyor. Ziraat Bankası müşterisinin tek yapması gereken anlaşmalı POS istasyonlarından yapacağı 250 TL akaryakıt harcamasında asıl kartını kullanmasıdır. Nakit ödemek yerine Ziraat Bankası kartını kullanan müşteriler yaptıkları 250 TL harcama ile tam 75 TL indirim kazanmaktadır.

Akaryakıt harcamasında kullanılacak Ziraat Bankası kartının ek kart olmaması gerekmektedir. Kullanılan Bankkart, Bankkart Başak, Bankkart Genç, Bankkart Business ile 75 TL indirim hemen tanımlanmaktadır. Ücretsiz Ziraat Bankası kartları ve ek kartlar haricindeki kartlar ile yapılan 250 TL akaryakıt harcamasıyla 75 TL Bankkart Lira hesaba tanımlanmaktadır. 4 akaryakıt harcaması ile alınacak 75 TL Bankkart Lira ile sonraki harcama tam 75 TL indirimli yapılabilecektir.

ziraat-bankasi-akaryakit-kampanyasi-katilim-2023.jpg

AKARYAKIT KAMPANYASI KATILIMI NASIL YAPILIR?

Akaryakıt kampanyasından yararlanarak 75 TL indirimle depoları doldurmak için https://www.bankkart.com.tr/kampanyalar/akaryakit-harcamalariniza-75-tl-bankkart-lira linkinden telefon numarası, kartın son 6 hanesi ve güvenlik kodunun girilerek katılım sağlanması yeterlidir. 16 Mayıs ile 30 Haziran 2023 tarihleri arasında geçerli olan kampanyaya katılacak müşteriler Bankkart Mobil aracılığıyla da katılım sağlayabilmektedir. 75 TL’ye varan Bankkart Lira ise kartlara 5 Temmuz 2023 tarihinde yüklenmektedir.

Önceki ve Sonraki Haberler