4A 4B 4C’li emekli ve EYT'liye DEV müjde! Bayram ikramiyesi 8500 TL

4A 4B 4C’li emekli ve EYT'liye DEV müjde! Bayram ikramiyesi 8500 TL

SSK BAĞ-KUR memur emeklisi ve eyt'li için Kurban Bayramı ikramiyesi müjdesi erken verildi. Bayram ikramiyesi değişti 4 katına yükseliyor. Müjdeli haber az önce açıklandı. Bayram ikramiyesi son dakika gelişmesi haberimizde…

Emeklilere yaklaşan genel seçimler öncesinde müjdeler gelmeye devam ediyor. Ramazan Bayramı öncesinde 2000 TL'ye yükselen emekli bayram ikramiyesi ile ilgili de yeni bir müjde var. Bu defa müjdeyi duyuran isim ise Deva Partisi genel başkanı ve millet ittifakı ortağı Ali babacan oldu. 4A 4B 4C’li emekli ve EYT’liye büyük müjdeyi açıklayan Babacan, emekli bayram ikramiyesinin 4 katına çıkacağını açıkladı. Yani Ramazan Bayramı'nda 2.000 TL olan emekli bayram ikramiyesi Kurban Bayramı öncesi 4000 TL olarak ödenecek. Haber emekliler tarafından da sevinçle karşılandı.

Milyonlarca emekli için vaatler devam ediyor. 14 Mayıs Pazartesi günü yapılacak olan genel seçimlere sadece bir gün kala bu defa emekliye yeni bir seçim vaadi daha geldi. Bu defa seçim vaadini duyuran isim ise Deva Partisi genel başkanı ve millet ittifakı ortağı Ali babacan oldu. Geçtiğimiz günlerde bir mitingde konuşan Ali Babacan, Ramazan Bayramı'nda 2000 TL olarak verilen emekli Bayram ikramiyesini tam 4 katına çıkaracaklarını açıkladı. Ali Babacan'ın bu açıklaması emekli de oldukça sevindirdi. Bayram ikramiyesi ile ilgili konuşan Babacan aynı zamanda Ramazan Bayramı'nda eksik ödenen emekli ikramiyesinin farkını da vereceklerini bildirdi.

bayram-ikramiyesi-8500-tl-1.jpg

EMEKLİ BAYRAM İKRAMİYESİ 8.500 TL OLACAK

Türkiye 14 Mayıs Pazar günü yapılacak olan Genel seçimlere kilitlendi. 3 Cumhurbaşkanı adayı arasında kıran kırana geçmesi beklenen seçimler öncesinde iki tarafında vaatleri hız kesmeden devam ediyor. Bir yandan partilerin seçim vaatleri de gündemden düşmüyor. Özellikle seçim vaatleri arasında en çok konuşulan rakamlardan biri de emekli bayram ikramiyesi oldu. Geçtiğimiz günlerde bir mitinge konuşan Deva Partisi genel başkanı ve Millet ittifakı ortağı Ali Babacan emekliye Müjdeli haberi duyurdu. Ali Babacan, millet ittifakının iktidara gelmesi durumunda Emekli Bayram ikramiyesinin 8500 TL olacağını söyledi.

bayram-ikramiyesi-8500-tl-2.jpg

GERİYE DÖNÜK ÖDEME DE YAPILACAK

Geçtiğimiz günlerde bir miting programında konuşan Deva Partisi genel başkanı Ali Babacan, emekli Bayram ikramiyesinin 4 katına çıkacağını belirtirken aynı zamanda Ramazan Bayramı'nda 2.000 TL olan bayram ikramiyesinin farkının da kurban bayramı öncesinde emekliye ödeneceğini söyledi. Yani Ali Babacan'ın verdiği bu vaade göre emeklilere kurban bayramı öncesinde ödenecek rakam 15.000 TL'ye ulaşacak.

Önceki ve Sonraki Haberler