4A 4B 4C emeklisine baş döndüren ödeme! Maaşını taşıyana karşılıksız 10.000 TL destek

4A 4B 4C emeklisine baş döndüren ödeme! Maaşını taşıyana karşılıksız 10.000 TL destek

Emekliye baş döndüren teklif Yapı Kredi Bankası'ndan geldi. 4A 4B 4C emeklisi ve EYT emeklisi için çılgın promosyon başladı. Emekli promosyon ödemesi güncellemeleri haberimizde…

Yapı Kredi Bankası'ndan emekliye özel teklif geldi. Emekli maaşlarına yapılan zam ve artış sonrasında Yapı Kredi Bankası da para musluklarını sonuna kadar açtı. Promosyon rakamlarını güncelleyen banka, öyle bir promosyon teklifi yaptı ki görenlerin ağzı açık kaldı. Peki Yapı Kredi Bankası Emekliye ne kadar promosyon veriyor? Emekli promosyon ücretleri ne kadar oldu?

Emekliye banka promosyonu ödemeleri son 2 yıldan bu yana her geçen dakika artmaya devam ediyor. bankalar milyonlarca emekli için kesenin ağzını sonuna kadar açarken günün çılgın promosyon teklifi ise Yapı Kredi Bankası'ndan geldi. Milyonlarca emekli müşterisi olan Yapı Kredi Bankası yeni duyuruyu resmi internet sitesi üzerinden yaptı. Yapı Kredi emekli promosyon ücretleri güncellendi yeni rakamlar arşa çıktı. Emekliler bu ödemeyi duyunca sevinç çığlıklara atacak. Çünkü Yapı Kredi'den rekor promosyon verilecek. Yapı Kredi güncel emekli promosyon ücretleri ve son dakika gelişmeleri haberimizde…

emekliye-banka-promosyonu-1-001.jpg

YAPI KREDİ BANKASI PROMOSYON GÜNCELLEMESİ YAPTI

4A 4B 4c emeklisi ve EYT emeklisi için Yapı Kredi Bankası'ndan promosyon güncellemesi geldi. Emekliye para musluklarını sonuna kadar açan Yapı Kredi Bankası öyle bir teklif yaptı ki emeklilerin başı dönecek. diğer bankalara meydan okuyan ve en yüksek promosyon veren banka olma özelliğine kavuşan Yapı Kredi Bankası en az 4200 TL en yüksek 7.500 TL Maaş promosyonu veriyor. Ayrıca Yapı Kredi Bankası'nın emekliye yönelik ek kampanyaları da bulunuyor. Maaşını taşıyarak Yapı Kredi müşterisi olan ve aynı zamanda da Yapı Kredi Bankası'ndan ek ürün kullanan emekliler 2500 TL daha ek ödeme alacak. Yani Yapı Kredi Bankası bu ek ödemelerle birlikte emeklilere toplam 10.000 TL ödeme yapmış olacak.

emekliye-banka-promosyonu-2-001.jpg

MAAŞ TAŞIMA SÖZÜ VEREN ALIYOR

Yapı Kredi emekli promosyon ücretleri tüm emeklilere sunuluyor. kromozom fırsatını değerlendirmek için emeklilerin yapması gereken ise maaşının Yapı Kredi Bankası'na taşımak ve 3 yıllığına Yapı Kredi'den maaş almayı taahhüt etmek nokta Yapı Kredi maaşı taşıma başvurusu için yapmanız gereken ise Yapı Kredi Bankası şubelerine T.C kimlik kartı ile gitmek ya da e-devlet üzerinden maaş aldığınız bankayı değiştirmek. 3 yıllık taahhüdünüz karşılığında banka size 10.000 TL'ye Varan promosyon fırsatını sunacak.

Önceki ve Sonraki Haberler