Pagev Uluslararası Ambalaj Teknolojileri Kongresi 24 Ekim’de

Pagev Uluslararası Ambalaj Teknolojileri Kongresi 24 Ekim’de

Şirket evliliklerinden inovasyona ambalaj sektörünün geleceği bu kongrede konuşulacak

Pagev Uluslararası Ambalaj Teknolojileri Kongresi 24 Ekim’de

PAGEV, ambalaj dünyasının buluşma noktası haline gelen Uluslararası Ambalaj Teknolojileri Kongresi’nin dördüncüsüne hazırlanıyor. Bu yıl kongrede temizlik ve kişisel bakım ürünlerinden gıdaya, tekstilden elektronik ürünlere kadar birçok sektörün dâhil olduğu “Tüketici Ürünlerinde Ambalajlar” mercek altına alınacak. Birbirinden önemli konuların tartışılacağı kongrenin en dikkat çekici başlıkları ise tek kullanımlık kahve kapsüllerinde yeni teknolojiler, ambalaj sektöründe satın alma ve birleşmeler ile geleceğin trendi biyoplastikler olacak.

Değişen dünya koşulları ve teknolojik gelişmelerle yeniden şekillenen tüketim ürünleri ambalaj sektörünün gelişimini de etkiliyor. Günümüzde tüketiciler satın aldıkları ürünleri sağlam, korunabilir, kolay kullanılabilir ve farklı bir tasarımda görmek istiyor. Bu durum tüketim ürünleri ambalaj malzemelerini kullanan sektörleri harekete geçiriyor ve ambalajlamada her geçen gün farklı formlar, tasarımlar, malzemeler ve kullanım biçimleri ortaya çıkıyor.

Kendini sürekli yenileyen ve gelişen ambalaj dünyasını mercek altına alan Türk Plastik Sanayicileri Araştırma, Geliştirme ve Eğitim Vakfı (PAGEV) bu yıl dördüncü kez “Uluslararası Ambalaj Teknolojileri Kongresi”ni düzenlemeye hazırlanıyor. 24 Ekim 2017, Salı günü Hilton İstanbul Bomonti Hotel’de gerçekleştirilecek kongrede her yıl olduğu gibi bu yıl da Türkiye ve yurtdışından uzmanlar, sektör temsilcileri ve akademisyenler bir araya gelecek. Kongrenin ana gündemini ise temizlik ve kişisel bakım ürünlerinden gıdaya, tekstilden elektronik ürünlere kadar farklı sektörleri etkileyen “Tüketici Ürünlerinde Ambalajlar” oluşturacak.

“Ambalajda Yeni Trendler” başlığı altında sektördeki son trendler ve inovatif gelişmelerin tartışılacağı bir panelle başlayacak olan PAGEV Uluslararası Ambalaj Teknolojileri Kongresi, dünyanın tanınmış şirketlerinden konuşmacı ve uzmanların bilgilerini paylaşacağı iki farklı oturum ile devam edecek. Oturumlardan dikkat çeken başlıklar ise tek kullanımlık kahve kapsüllerinde yeni teknolojiler, ambalaj sektöründe satın alma ve birleşmeler ile geleceğin trendi biyoplastikler.

Ana Sponsorluğunu PAGÇEV’in üstlendiği 4. Uluslararası Ambalaj Teknolojileri Kongresi’ne sektörün önde gelen sivil toplum kuruluşlarından TOBB Ambalaj Sanayi Meclisi, Ambalaj Sanayicileri Derneği (ASD), Esnek Ambalaj Sanayicileri Derneği (FASD), Sert Plastik Ambalaj Sanayicileri Derneği (SEPA), TOBB Plastik Kauçuk ve Kompozit Sanayi Meclisi ile Ambalaj Makinecileri Derneği (AMD) de destek veriyor.

pagev uluslar arası ambalaj teknolojileri 24 ekim de
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şehit olan Mehmetçiklerimizin kimlikleri belli olmaya başladı
Şehit olan Mehmetçiklerimizin kimlikleri belli olmaya başladı
Fransa Cumhurbaşkanı Macron Esed rejimini kınayan açıklama yaptı
Fransa Cumhurbaşkanı Macron Esed rejimini kınayan açıklama yaptı